Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/fundacja.lublin.pl/public_html/backstage/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA Znak sprawy: I/ANC/2019

18 Kwi 2019

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, realizująca projekt  “Aktywni na co dzień” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Lubelskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.1  Aktywne włączenie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego uprzejmie informuje, że w ramach postępowania I/ANC/2019 do realizacji zamówienia wybrano:

Organizacja i przeprowadzenie indywidulanych certyfikowanych szkoleń zawodowych na terenie województwa lubelskiego dla 37 Uczestników/Uczestniczek Projektu:

1. Centrum Szkoleniowo Doradcze Jacek Daniel, ul. Lwowska 13 R, 22-100 Chełm, 100 pkt.